O nás

Hľadáte tú správnu účtovnú kanceláriu ? Spracujeme pre Vás podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, mzdy a personalistiku.
Neviete si dať rady s daňovým priznaním ? Nechajte to na nás !

Kto sme a čo robíme ?
SmartÚčto – sme účtovná kancelária, ktorá primárne pôsobí v Nitre. Máme dlhoročné skúsenosti vo vedení účtovníctva pre výrobné spoločnosti, ako aj s prácou pre účtovné kancelárie. Rozhodli sme sa preto zúžitkovať naše skúsenosti a ponúknuť Vám služby profesionálneho účtovníka. V našej oblasti sa neustále zdokonaľujeme a vzdelávame, aby sme pre Vás dokázali odviesť kvalitnú prácu.
Volám sa Silvia Kňaze a účtovníctvu sa venujem od strednej školy. V roku 2010 som ukončila štúdium na Obchodnej Adadémií v Topoľčanoch maturitnou skúškou. Skúsenosti som začala naberať v roku 2012, keď som začala pracovať pre spoločnosť u nás v Topoľčanoch, ktorá vyrábala plastové výlisky pre automobilový priemysel. Tu som sa prvý krát stretla so systémom SAP. Postupne v roku 2014 som mohla nadobudnuté poznatky zúžitkovať a posunúť sa profesijne ďalej v spoločnosti, ktorá má sídlo v Nitre. Tento krát som sa pohybovala v oblasti strojárstva, kde som často komunikovala s manažmentom spoločnosti, s audítormi a s v neposlednom rade daňovým úradom. Nakoniec od roku 2018 som mala možnosť spolupracovať s účtovnou kanceláriou v Nitre, ktorá mi v mojom profesijnom raste veľmi pomohla a dala mi cenné skúsenosti, vďaka ktorým teraz môžeme ponúknuť profesionálne služby práve Vám.
Vďaka tomu, že sa rada učím, mám 7-ročné skúsenosti v systéme SAP – modul R3. Za posledné dva roky som sa vrátila aj k systému Omega, Olymp a Alfa.
Aby som som nezabudla v roku 2017 som ukončila inžinierske štúdium na Vysokej škole A. Dubčeka v Trenčíne – odbor Rozvoj ľudských zdrojov a personálny manažment.

 

Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre nás ?

 

Vaše účtovníctvo vieme spracovať v účtovných programoch:
  • Money S3
  • KROS – Omega, Alfa, Olymp
V prípade potreby vieme pracovať aj s programom od spoločnosti SAP – modul R3. S týmto programom máme 7-ročné skúsenosti pre výrobné spoločnosti z oblasti automobilového a strojárskeho priemyslu.
Pre info o cenách klik sem.
Potrebujete viac informácii ? Využite náš kontaktný formulár v sekcii Kontakt.